Ceny pączków w Tłusty Czwartek - Forum
Znajdź nas na

Tworzymy społeczność rodziców

Wątek: 

Ceny pączków w Tłusty Czwartek

24odp.
Strona 1 z 2
Odsłon wątku: 3641
Avatar użytkownika dziecinka
dziecinkaPoziom:
  • Zarejestrowany: 07.05.2008, 09:21
  • Posty: 26147
  • Zgłoś naruszenie zasad
16 lutego 2012 18:42 | ID: 746807

Z przyjemnością zauważyłam, że ceny pączków dziś były konkurencyjne.

Nie muszę dodawać, że asortyment był różny i ciekawy.

 

Podobno w Realu w Olsztynie cena pączka dziś to 69 groszy.

U nas widziałam po 77 gr, po 1 zł, po 1,35 zł...

 

Po ile u Was były pączki?

Użytkownik usunięty
    1
    • Zgłoś naruszenie zasad
    16 lutego 2012 18:47 | ID: 746809

    Ponoć koszt wyprodukowania pączka to 1,30 zł. Więc mówimy chyba o wyrobach pączkopodobnych.

    Ja płacilem 1,50 za sztukę.

    Użytkownik usunięty
      2
      • Zgłoś naruszenie zasad
      16 lutego 2012 18:50 | ID: 746811

      Ja nawet nie chcę mówić, ile w przeliczeniu z polskiego sklepu. Generalnie ceny jak w Polsce, tylko waluta inna, także dzisiaj zapłaciłam za jednego pączka - bagatela - prawie 5zł

      Avatar użytkownika alanml
      alanmlPoziom:
      • Zarejestrowany: 27.10.2009, 16:11
      • Posty: 30511
      3
      • Zgłoś naruszenie zasad
      16 lutego 2012 19:01 | ID: 746820

      1,09 - 1,30   - takie były u nas ceny w piekarniach. Nie wiem ile w marketach.

      Avatar użytkownika Sonia
      SoniaPoziom:
      • Zarejestrowany: 06.01.2010, 15:15
      • Posty: 112855
      4
      • Zgłoś naruszenie zasad
      16 lutego 2012 19:08 | ID: 746827

      A ja dziś nie kupowałam pączków, bo wczoraj upiekłam swoje:) także nawet nie wiem, po ile były  dziś pączki.

      Avatar użytkownika dziecinka
      dziecinkaPoziom:
      • Zarejestrowany: 07.05.2008, 09:21
      • Posty: 26147
      5
      • Zgłoś naruszenie zasad
      16 lutego 2012 19:33 | ID: 746844
      centaurek (2012-02-16 19:47:47)

      Ponoć koszt wyprodukowania pączka to 1,30 zł. Więc mówimy chyba o wyrobach pączkopodobnych.

      Ja płacilem 1,50 za sztukę.

      Może zależy jakiego i z jakim nadzieniem?

      U nas były to normalne pączki. Takie, jak kupujemy na codzień.

      Avatar użytkownika Sylwiaws
      SylwiawsPoziom:
      • Zarejestrowany: 15.12.2009, 22:07
      • Posty: 4215
      6
      • Zgłoś naruszenie zasad
      16 lutego 2012 19:42 | ID: 746851

      kiedyś gadałam z chłopakiem co wozi towar do sklepów.Opowiadał ze czas tłustego czwartku to czas czyszczenia magazynów z margaryn i innych tłuszczy....którym kończy się data przydatności lub sa  już przeterminowane. Dlatego  ja nie kupuje byle gdzie pączków...a w szczególności gdy cena jest podejrzanie za niska.

      Ostatnio edytowany: 16.02.2012, 19:43, przez: Sylwiaws
      Avatar użytkownika jkm
      jkmPoziom:
      • Zarejestrowany: 02.04.2008, 07:40
      • Posty: 4222
      7
      • Zgłoś naruszenie zasad
      16 lutego 2012 20:43 | ID: 746883

      w małej cukierni 1,5 różane, z tofii


      1,3 z dżemem 


      wszystkie lukrowane


      ale szokiem było jak zobaczyłam 15 pączków w cenie 7,5 bodajże z tesco

      Avatar użytkownika kwadracik
      kwadracikPoziom:
      • Zarejestrowany: 16.01.2011, 15:14
      • Posty: 11242
      8
      • Zgłoś naruszenie zasad
      16 lutego 2012 20:55 | ID: 746889

      Wiem,że w Lidlu były po 0,59gr,a ja kupiłam po 1,50.

      Avatar użytkownika halszka
      halszkaPoziom:
      • Zarejestrowany: 04.11.2010, 08:18
      • Posty: 2629
      9
      • Zgłoś naruszenie zasad
      16 lutego 2012 21:03 | ID: 746891
      kwadracik (2012-02-16 21:55:54)

      Wiem,że w Lidlu były po 0,59gr,a ja kupiłam po 1,50.

      -w kauflandzie też....w Biedronie po godz.20 były po 49gr.

      Użytkownik usunięty
        10
        • Zgłoś naruszenie zasad
        16 lutego 2012 21:04 | ID: 746892

        Ja nie kupiłam ani jednego bo zostaliśmy hojnie obdarowani :)

        Avatar użytkownika Sylwiaws
        SylwiawsPoziom:
        • Zarejestrowany: 15.12.2009, 22:07
        • Posty: 4215
        11
        • Zgłoś naruszenie zasad
        16 lutego 2012 21:08 | ID: 746897

        ceny pączków  miały przyciągnąć ludzi na zakupy. Ktoś poszedł do tesco po paczki a wrócił z pączkami i czymś jeszcze...czysty Marketing.....

        Użytkownik usunięty
          12
          • Zgłoś naruszenie zasad
          16 lutego 2012 21:29 | ID: 746903

          U nas w cukierni pacyki bzlz po 1,50.

          Avatar użytkownika karolina24
          karolina24Poziom:
          • Zarejestrowany: 16.02.2012, 12:24
          • Posty: 645
          13
          • Zgłoś naruszenie zasad
          16 lutego 2012 21:34 | ID: 746905

          w biedronce po 0,59gr

          Avatar użytkownika ewewita1383
          ewewita1383Poziom:
          • Zarejestrowany: 13.10.2011, 14:48
          • Posty: 7303
          14
          • Zgłoś naruszenie zasad
          16 lutego 2012 21:58 | ID: 746908

          1,15 za paczka w piekarni ,a w sklepie 1,39  a w biedronce podobniesz za 20 paczków płacono 12 zł ,ale nie jestem pewna 

          Avatar użytkownika Liza
          LizaPoziom:
          • Zarejestrowany: 09.12.2010, 12:33
          • Posty: 1241
          15
          • Zgłoś naruszenie zasad
          16 lutego 2012 21:58 | ID: 746909
          halszka (2012-02-16 22:03:52)
          kwadracik (2012-02-16 21:55:54)

          Wiem,że w Lidlu były po 0,59gr,a ja kupiłam po 1,50.

          -w kauflandzie też....w Biedronie po godz.20 były po 49gr.

          ...a u nas o godz. 16 już nie było pączków:)

          Avatar użytkownika oliwka
          oliwkaPoziom:
          • Zarejestrowany: 18.04.2008, 22:57
          • Posty: 161880
          16
          • Zgłoś naruszenie zasad
          16 lutego 2012 22:42 | ID: 746915

          Mąż płacił po 1,20zł za sztukę.

          Użytkownik usunięty
            17
            • Zgłoś naruszenie zasad
            17 lutego 2012 03:46 | ID: 746929

            U nas od 1,5 za szt , za zwykłe z marmolada...

            Taki z czekolada juz 2,5.

            Użytkownik usunięty
              18
              • Zgłoś naruszenie zasad
              17 lutego 2012 03:46 | ID: 746930
              centaurek (2012-02-16 19:47:47)

              Ponoć koszt wyprodukowania pączka to 1,30 zł. Więc mówimy chyba o wyrobach pączkopodobnych.

              Ja płacilem 1,50 za sztukę.

              Zgadzam sie. Te taniutkie to nie sa prawdziwe paczusie;)

              Avatar użytkownika ulamisiula
              ulamisiulaPoziom:
              • Zarejestrowany: 24.03.2011, 19:58
              • Posty: 2498
              19
              • Zgłoś naruszenie zasad
              17 lutego 2012 08:10 | ID: 746960

              Normalnie 1,20 wszystkie rodzaje

              Użytkownik usunięty
                20
                • Zgłoś naruszenie zasad
                17 lutego 2012 08:20 | ID: 746967

                1,5zł